Ako vybrať spodné prádlo pre muža podľa typu postavy

Nosenie správneho spodného prádla je pre mužov a ženy naozaj dôležité. Či už ide o pohodlie alebo o to, ako vyzerá spodné prádlo pod oblečením. Výber vhodného spodného prádla pre mužov rozhodne závisí podľa ich typu postavy. Každému mužovi pristane niečo iné, a tak to je aj so spodným prádlom. Mohutnejší muž by si rozhodne nemal vybrať slipy, ktoré by mu boli nepohodlné alebo by nemali rozťahovaciu gumu v páse. Predtým než sa rozhodne ísť kúpiť spodné prádlo, tak si zistite, aký máte typ postavy, ktorý je pre výber vhodného spodného prádla kľúčovým bodom.

Muži so štíhlou postavou

Všetkým mužom, ktorí majú štíhlejšiu postavu budú určite najlepšie sedieť veselé boxerky, pretože trenky by mohli byť pre taký typ postavy veľmi veľké. Spodné prádlo pre mužov by rozhodne nemalo byť príliš široké alebo tesné, pretože by nebolo pohodlné na nosenie. Nižší muži môžu nosiť ako spodné prádlo aj slipy alebo kratšie boxerky.

Širšie boky a úzke ramená

Muži s takýmto typom postavy by si určite mali vybrať boxerky. Veselé spodné prádlo pre mužov by malo mať predĺžený strih, aby kilá navyše neboli tak výrazné. Pokiaľ máte širšie boky, tak ani nosenie treniek nie je úplne vhodné.

Úzke boky a široké ramená

Pokiaľ máte naopak úzke boky a širšie ramená, tak máte väčšie možnosti toho, aké spodné prádlo nosiť. Ideálne je spodné prádlo pre mužov, ktoré pridá na objeme. Môžete nosiť veselé boxerky alebo trenky, čím bude postava viac vyvážená. Žiadne obmedzenia nie sú ani vo výbere vzorov alebo farieb.

Vyšportovaná postava

Muži, ktorí na svojej postave poctivo pracujú, tak si môžu dovoliť nosiť každý typ spodného prádla. Môžu nosiť trenky, tangá, boxerky alebo dokonca jocksy. Nižšej postave sa neodporúča nosiť spodné prádlo, ktoré je dlhšie, pretože by postavu ešte viac skracovalo.

Silnejšia postava

Spodné prádlo pre mužov, ktorí majú silnejšiu postavu, rozhodne nemôže byť malé. Mali by ste sa vyhnúť noseniu tangám alebo slipom, ktoré na takejto postave nevyzerajú lichotivo. Spodné prádlo by vás nemalo opticky zväčšovať, preto sa vyhnite aj trenkám. Najideálnejšou voľbou sú boxerky, ktoré im dobré padnú.