Výhody bazénového vysávača

Rozmýšľate nad kúpou bazénového vysávača, ale kladiete si otázku, či je jeho kúpa vôbec potrebná? Zamýšľate sa nad tým, prečo si ho vlastne zakúpiť a aké výhody so sebou táto kúpa prináša? Zhrnuli sme pre vás 5 tipov prečo sa pre jeho kúpu rozhodnúť. Čítajte ďalej a dozviete sa viac:

Bazén si človek zaobstaráva s vidinou pohody a oddychu. V predstavách máme chvíle nerušeného relaxu vo vode, popíjania drinkov s priateľmi či šantenia s deťmi. Myslím, že je jasné, že nikto sa vyslovene neteší na čistenie stien či podlahy bazénu rovnako ako sa všetci tešíme na hravé chvíľky s bábätkom, ale momenty pri prebaľovacom pulte nie sú pre nikoho úplne žiadúce.

  1. Urobí to za vás

V dnešnej dobe našťastie máte na výber a na miesto ručného čistenia si môžete zaobstarať aický bazénový vysávač, ktorý všetku prácu urobí za vás.

  • Rýchly a efektívny

Bazény sú veľmi náchylné na kontamináciu rôznymi nečistotami, či už sú to riasy, baktérie alebo mikročastice z opaľovacích krémov. Oproti manuálnemu čisteniu, ktoré trvá hodiny je aický bazénový vysávač neporovnateľne rýchly a komplexné čistenie trvá do jednej hodiny. Zároveň efektívne vyčistí všetky riasy, baktérie či nečistoty tak, aby váš bazén neustále žiaril čistotou. 

  • Energeticky úsporný

Bojíte sa, že by vám s bazénovým účtom porástol aj účet za elektriku? Nemusíte sa obávať, je tak nízkonákladový ako keby ste doma mali ešte jednu žiarovku.

  • Menej chlóru, viac zdravia

S bazénovým vysávačom budete mať prirodzene čistejšiu vodu, čím sa vám výrazne zníži množstvo požadovaných chemikálii na jej dezinfekciu. Nadmerné množstvo chlóru môže spôsobovať celú radu ochorení, od vzniku alergií či astmy, preto tu nepriestrelne platí menej je niekedy viac.

  • Pohodlnosť nadovšetko

Jeho použitie je neskutočne nenáročné a pohodlné. Stačí len zapnúť tlačidlo, umiestniť do vody a všetku prácu už urobí za vás. Jeho údržba je tiež veľmi jednoduchá. Vyčistenie trvá len pár minút a je veľmi podobné vyčisteniu klasického vysávača.